You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zapraszamy...

Nasza Oferta dla Twojej działalności

Zaczynamy od podstaw po szeroko zakrojone działania w internecie. Podstaw czyli stron wizytówek, idąc dalej w serwisy o dużej ilości podstron.

2012

Działamy na rynku marketingu zajmując się reklamą, pozycjonowaniem na słowa kluczowe, których wraz z opisami były miliony, tak nie bójmy się użyć tej cyfry z sześcioma zerami. Zajmujemy się pozycjonowaniem dla wyszukiwarki Google, która zdominowała rynek, od androida po przeglądarkę Google Chrome. Najważniejszym z aspektów jest dojście do top 3 w wynikach wyszukiwania docelowo, staramy się na wstępie, dotrzeć do top 10.

  • Kampanie Social Media

    Z zakresu Social Mediów (SM) wykonujemy kampanie na Facebooku, tworzymy loga i zdjęcia w tle dla danej firmy, zupełnie jak podczas tworzenia stron www. Opracowujemy kampanie dla danego odbiorcy w medium społecznościowym. Dodajemy buttony (guziki) prowadzące do SM danej firmy ewentualnie instytucji lub Twojego hobby. Jesteśmy otwarci na każdego klienta, zwłaszcza mikro tak aby stał się gigantem w internecie, bo wypozycjonujemy Cię pod każdym kontem, oraz w szarmancki i elegancki sposób.  • Tworzenie i odświeżanie stron internetowych

    Tworzenie oraz edycja stron www jest dla nas bardzo ważnym aspektem, możemy śmiało stwierdzić, że na każdym etapie stworzenia strony www dla Twojej działalności jesteś przy tym obecny, jest w branży mowa o czarnej skrzynce, gdy potrzebował będziesz my ją otworzymy przed Tobą. Mianowicie dajemy wgląd w naszą dokumentację podczas tworzenia i pozycjonowania stron SEO. Strona internetowa dla Ciebie będzie dopieszczona i bardzo zadbana, tak jak tego będziesz potrzebował. Wszak 8 lat doświadczenia w branży zobowiązuje. Będziemy zaszczyceni gdy dołączysz do naszej wirtualnej oraz realnej rodziny.  • Kontakt

Nasza oferta

Tworzenie stron www
Wykonamy dla Ciebie i Twojej działalności stronę www, posiadamy na tyle wysokie doświadczenie, że wykonamy wedle Twej potrzeby stron na cito, mianowicie w terminie dla Ciebie dogodnym.
Marketing internetowy SEO
8 lat na rynku SEO i około 5 przy tworzeniu stron www ma dać, Twej firmie i działalności pewność, że wyjdzie posiadamy wielu zadowolonych klientów o czyn na tej stronie: PROJEKTY.
Kampanie Social Media (SM)
Podczas tworzenia strony www, umieszczamy na niej buttony do SM i opiekujemy się merytorycznie social mediami: Facebook, Twitter, YouTube: dla, którego tworzymy filmy prezentujące Twoje działania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia detali współpracy na otwartych zasadach.

Nasz Zespół

Piotr Kobylarz
CEO
Katarzyna K.
Konsultantka
Aleksander K.
Manager