You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zapraszamy...

My, dla Ciebie jako freelancerzy:

Zaczynamy od podstaw po szeroko zakrojone działania w internecie. Podstaw czyli stron wizytówek, idąc dalej w serwisy o dużej ilości podstron.

2012

Działamy na rynku marketingu zajmując się reklamą, pozycjonowaniem na słowa kluczowe, których wraz z opisami były miliony, tak nie bójmy się użyć tej cyfry z sześcioma zerami. Zajmujemy się pozycjonowaniem dla wyszukiwarki Google, która zdominowała rynek, od androida po przeglądarkę Google Chrome. Najważniejszym z aspektów jest dojście do top 3 w wynikach wyszukiwania docelowo, staramy się na wstępie, dotrzeć do top 10.

 • Freelancer co i jak?

  Sposób działania jako freelancer czyli w luźnym tłumaczeniu wolny strzelec jest to osoba, która w swojej dziedzinie wykonuje projekty ewentualnie zlecenia. W wąskiej dla siebie dziedzinie. Wolnym strzelcem można być w dziedzinach:

  1. fotografia
  2. dziennikarstwo
  3. copywriting - czym się też zajmuję
  4. tłumaczenie
  5. programowanie- na tym polu też się spełniam
  6. malarstwo
  7. grafika - nad nią też panuję
  8. doradztwo
   1. I wiele więcej dziedzin, które mają na celu podnieść standard klienta. Są to prace nie fizyczne, opierające się o twórczość. Źródłosłowie freelancer wzięło się z free z angielskiego wolny lancy jest to rodzaj broni. Projektowanie stron WWW, jest bardzo wysoko podporządkowane dla frellancera. Dzięki temu dobru jakim jest dzisiejszy Internet, mobily lub stacjonarny.    Tworzenie i odświeżanie stron internetowych
   2. Kontakt

Nasza oferta

Tworzenie stron www
Wykonamy dla Ciebie i Twojej działalności stronę www, posiadamy na tyle wysokie doświadczenie, że wykonamy wedle Twej potrzeby stron na cito, mianowicie w terminie dla Ciebie dogodnym.
Marketing internetowy SEO
8 lat na rynku SEO i około 5 przy tworzeniu stron www ma dać, Twej firmie i działalności pewność, że wyjdzie posiadamy wielu zadowolonych klientów o czyn na tej stronie: PROJEKTY.
Kampanie Social Media (SM)
Podczas tworzenia strony www, umieszczamy na niej buttony do SM i opiekujemy się merytorycznie social mediami: Facebook, Twitter, YouTube: dla, którego tworzymy filmy prezentujące Twoje działania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia detali współpracy na otwartych zasadach.

Nasz Zespół

Piotr Kobylarz
CEO
Katarzyna K.
Konsultantka
Aleksander K.
Manager