You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zapraszamy...

Świeżynka od Bartka Foszera
bo z marca 2020 A.D.
Jak na dziś czyli 7 kwietnia 2020 A.D.
24.03.2020 A.D.

Jeden z najdłuższych wywiadów z Psychologiem Jackiem Walkiewiczem jaki powstał w serwisie internetowym YouTube. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą mega motywacyjną treścią.

  • Najznamienitszy z wykładów
    Jacka Walkiewicza.

    Bo jest w nim zawarta treść, która ma w sobie esencję, gdyż sam wykładowca nie wiedział, że jest nagrywany. Przez to wykład ten posiada w sobie niezwykłą moc i przekaz. Ponad 4000000 wyświetleń jest zachętą do zapoznania się z tym wykładem dla TED.
  • Nagłówek 2

    Drugi z kolei wywiad z YouTube.  • Biografia

Nasza oferta

Tworzenie stron www
Wykonamy dla Ciebie i Twojej działalności stronę www, posiadamy na tyle wysokie doświadczenie, że wykonamy wedle Twej potrzeby stron na cito, mianowicie w terminie dla Ciebie dogodnym.
Marketing internetowy SEO
8 lat na rynku SEO i około 5 przy tworzeniu stron www ma dać, Twej firmie i działalności pewność, że wyjdzie posiadamy wielu zadowolonych klientów o czyn na tej stronie: PROJEKTY.
Kampanie Social Media (SM)
Podczas tworzenia strony www, umieszczamy na niej buttony do SM i opiekujemy się merytorycznie social mediami: Facebook, Twitter, YouTube: dla, którego tworzymy filmy prezentujące Twoje działania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia detali współpracy na otwartych zasadach.

Nasz Zespół

Piotr Kobylarz
CEO
Katarzyna K..
Konsultantka
Aleksander K.
Manager