You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zapraszamy...

Nasza Historia

Zaczęło się od skromnego bloga z pozycjonowaniem stron, to jednak nie zaspokoiło naszego apetytu na wiedzę i poszerzanie horyzontów. Dziś zajmujemy się odświeżaniem już istniejących stron internetowych oraz tworzeniem nowych.

2012

Działamy na rynku marketingu zajmując się reklamą, pozycjonowaniem na słowa kluczowe, których wraz z opisami były miliony, tak nie bójmy się użyć tej cyfry z sześcioma zerami. Zajmujemy się pozycjonowaniem dla wyszukiwarki Google, która zdominowała rynek, od androida po przeglądarkę Google Chrome. Najważniejszym z aspektów jest dojście do top 3 w wynikach wyszukiwania.

  • 2017

    Wypływamy na szerokie wody tworzenia stron internetowych. Z radością przyjmiemy zlecenie od Ciebie poniżej link do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Każdy jej etap jest dla Ciebie widoczny, staramy się tworzyć konspekty pełne treści w której zawarte są działania, które podejmujemy.

  • Kontakt

Nasze Priorytety

Zaufanie
Możesz nas nim obdarzyć, bo posiadamy ugruntowaną pozycję i nie będziesz jedyny, który to uczynił i się nie zawiódł.
Zadowolony klient
Szczęście i radość klienta, wpływa też pozytywnie na nas, bo daje nam to jeszcze większy zapał by wykonać dla Ciebie lepszy rezultat.
Szczerość
Każde nasze działania są dokumentowane, będziesz zadowolony z rezultatów, bo osiągniesz tym samym sukces w swojej branży.

Nasz Zespół

Piotr Kobylarz
CEO
Katarzyna K.
Konsultantka
Aleksander K.
Manager